Slik endrer du skriftstørrelse

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac). Trykk samtidig på + for å forstørre eller - for å forminske.

Trykk på 0 for å nullstille.

Forside / Kontakt / Nøkkelpersoner

Lukk skjema

 

Nøkkelpersoner

 

 

Harald Skulstad

Harald Skulstad

Eier

926 94 910

harald@tempra.no

Øyvind Skulstad

Øyvind Skulstad

Daglig leder/ CEO

920 15 320

oyvind@tempra.no

Marit Vik Grøvdal

Marit Vik Grøvdal

Økonomisjef

922 62 965

marit@tempra.no

Eirik Rødstøl

Eirik Rødstøl

Prosjektleder

958 24 761

eirik@tempra.no

 

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Driftsjef

483 20 242

daniel@tempra.no

Marius Hugo Sandem

Marius Hugo Sandem

Salgsleder Oslo

992 71 507

marius@tempra.no

Annette Lynghjem

Annette Lynghjem

Markedskoordinator

920 95 613

annette@tempra.no

Tempra AS © 2018 | Nettside av Sorentio AS, et reklamebyrå i Ålesund